Hakkımızda

M&R Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş başta yeminli mali müşavirlik hizmetleri olmak üzere, yatırım danışmanlığı, teşvikler ve şirket kuruluşu konularında müşterilerine kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

1990 yılında, Maliye Bakanlığı’nda Gelirler Başkontrolörü olarak 10 yıl görev yapan Yeminli Mali Müşavir Mahmut Kutlucan tarafından kurulan M&R Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., yine Maliye Bakanlığı’nda Eski Gelirler Başkontrolörü Yeminli Mali Müşavir Serdar Gümüşay’ın yönetiminde hizmet vermeye devam etmektedir.
M&R Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş başta yeminli mali müşavirlik hizmetleri olmak üzere, yatırım danışmanlığı, teşvikler ve şirket kuruluşu konularında müşterilerine kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Kurumlar Vergisi Beyannamesi Tam Tasdik Raporunun yanı sıra, KDV İadesi ve Vergi Danışmanlığı hizmetleri sunan M&R ayrıca Birleşme ve Bölünmeler, Muhasebe ve Vergi Denetimi, Finansal Danışmanlık ve Yönetim Danışmanlığı hizmetlerini de sunmaktadır.
M&R, Türkiye çapındaki çalışanları ve iş ortakları ile güvenilir, tutarlı ve geniş kapsamlı hizmetleriyle müşterilerine her daim tam destek olmaktadır. Tüm ortaklar Yeminli Mali Müşavirlik unvanına sahip olup, Maliye Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile düzenli çalışmalar yürütmektedir. Kamu ve özel sektörde kazanmış oldukları bilgi birikimi ve deneyimi müşterilerine sundukları hizmetin kalitesine katkıda bulunmaktadır.

M&R, hizmetlerini 3 Yeminli Mali Müşavir, Sermaye Piyasası Kurulu ile Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından Bağımsız Denetçi lisansı ile belgelendirilmiş olan 6 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Denetçiler ve Asistan Denetçiler ile sürdürmektedir.
M&R, müşteri odaklı yaklaşımı, ortaklarının engin bilgisi ve deneyimi, genç ve dinamik kadrosuyla ve 30 yıla yaklaşan tecrübesiyle müşterilerine yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır. Çalışanlarına sağlanan eğitim imkanları, bilgi paylaşımı ve bilgi sistemi altyapısı sayesinde, M&R kesin bilginin müşterilerine en hızlı biçimde aktarıldığından emin olmaktadır.
M&R, Birçok Oda ve Borsa, üniversiteler, enerji, kimya, sanayi, inşaat, madencilik, orman ürünleri, televizyon, otomotiv, hizmet, üretim ve ticaret sektörü de dahil olmak üzere bir çok farklı alanda müşterilere hizmet sunmaktadır. Şirketimizin deneyim ve bilgi birikimi açısından farklı sektörlerden şirketlere hizmet vermek büyük önem taşımaktadır. Farklı sektörlerden kazanılan deneyim M&R’nin hizmet kalitesini geliştirmektedir.
Türkiye’nin farklı şehirlerinden 100’ün üzerinde müşteriye hizmet veren M&R’nin kapsamlı müşteri portföyü şirketin kuruluşundan beri büyümesinde en önemli faktör olmuştur.
15

Ülke


100

Müşteri


347

Proje


30

Yıllık Tecrübe