Ekibimiz

Sizin İçin Çalışıyoruz

M&R Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş başta yeminli mali müşavirlik hizmetleri olmak üzere, yatırım danışmanlığı, teşvikler ve şirket kuruluşu konularında müşterilerine kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Serdar GÜMÜŞAY

Yeminli Mali Müşavir


05/10/1976, Ankara doğumludur. 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun olmuş olup, halen Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Maliye Ana Bilim Dalında yüksek lisans çalışmalarını sürdürmektedir. Aralık 1999 yılında yapılan giriş sınavını kazanarak 10.03.2000 tarihinde Maliye Bakanlığı'nda Stajyer Gelirler Kontrolörü olarak göreve başlamıştır. 2003 yılında yapılan yeterlilik sınavı sonucunda Gelirler Kontrolörlüğüne, 10.03.2010 tarihinde de Gelirler Başkontrolörlüğüne atanmıştır. 2006 - 2011 yıllarında Gelirler Kontrolörleri Derneği’nde sırasıyla yönetim kurulu üyesi, sayman ve ikinci başkanlık görevlerinde bulunmuştur. Mali ve ekonomik konularda çeşitli dergilerde yayınlanmış 90 civarında makalesi ve yine mali konularda yazmış bulunduğu 2 adet kitabı bulunmaktadır. Çok sayıda seminer ve panelde eğitimci veya konuşmacı olarak yer almıştır. 2011 yılı başından itibaren Yeminli Mali Müşavir ve Ortak Başdenetçi olarak mesleki hayatına devam etmekte olan Serdar GÜMÜŞAY, evli ve bir çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.
Mali ve ekonomik konularda çeşitli dergilerde yayınlanmış 90 civarında makalesi ve yine mali konularda yazmış bulunduğu 2 adet kitabı bulunmaktadır.

Ayça KUTLUCAN ÖZÜLKEN

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir


1983, Ankara doğumludur. Ortaöğrenimini 2001 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2005 yılında Bilkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden Endüstri Mühendisliği dalında Lisans ve 2007 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden İşletme dalında Yüksek Lisans (MBA) derecelerini kazanmıştır. Halen Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Muhasebe-Finansman alanında Doktora çalışmalarını sürdürmektedir. 2008-2011 yılları arasında M&R Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’de Denetçi Yardımcısı olarak çalışmıştır. 2011 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanını kazanmıştır. 2015 yılında ise Kamu Gözetim Kurumu tarafından verilen Bağımsız Denetçi Belgesi’ni almaya hak kazanmıştır. 2011-2015 yılları arasında firmamızda Denetçi ünvanıyla çalışmış olup 2015 yılından bu yana Kıdemli Denetçi ünvanıyla görevini sürdürmekte olan Ayça KUTLUCAN ÖZÜLKEN, evli ve bir çocuk annesi olup, ileri düzeyde İngilizce ve temel düzeyde İspanyolca bilmektedir.

Halen Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Muhasebe-Finansman alanında Doktora çalışmalarını sürdürmektedir

Olcay ÖZTÜRK VAR

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir


1978, Ankara doğumludur. Ortaöğrenimini 1996 yılında Gazi Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2000 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nden İşletme Bölümü Muhasebe Uzlanımı’ndan Lisans ve 2006 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden Muhasebe-Finansman dalında Yüksek Lisans derecelerini kazanmıştır. 2003 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanını kazanmıştır. 2014 yılında ise Kamu Gözetim Kurumu tarafından verilen Bağımsız Denetçi Belgesi’ni almıştır. 2001-2007 yılları arasında yine bir Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik şirketinde sırasıyla stajyer, denetçi ve kıdemli denetçi olarak çalışmıştır. 2007 yılı Haziran ayından bu yana M&R Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. bünyesinde Kıdemli Denetçi ve KDV İadesi Departmanı Direktörü olarak çalışmalarını sürdürmekte olan Olcay ÖZTÜRK VAR, evli ve iki çocuk annesi olup, İngilizce bilmektedir.

Kıdemli Denetçi ve KDV İadesi Departmanı Direktörü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Hacı AKGÜL

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir


1984, Ş.Urfa doğumludur. Ortaöğrenimini 2002 yılında Kalaba Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2007 yılında Gaziantep Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanını kazanmıştır. 2010 – 2013 yılları arasında yine bir Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik şirketinde sırasıyla asistan ve kıdemli asistan olarak çalışmıştır. 2013 – 2015 yılları arasında Ankara Ticaret Borsası Muhasebe Departmanı’nda görev aldıktan sonra 2015 yılı Kasım döneminden itibaren aramıza katılan Hacı AKGÜL, evli ve bir çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

2013 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanını kazanmıştır.

Hatip KUTLUCAN

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir


02/05/1960, Ankara doğumludur. 1984 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. 1989 yılında yapılan giriş sınavını kazanarak Maliye Bakanlığı'nda Vergi Denetmeni olarak göreve başlamıştır. Vergi Raporu Dergisi’nde yayınlanmış çok sayıda makalesi bulunmaktadır. 1998 yılından bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak mesleki hayatına devam etmekte olan Hatip KUTLUCAN, ayrıca Kamu Gözetim Kurumu tarafından verilen Bağımsız Denetçi Belgesi’ne sahiptir. Kendisi evli ve iki çocuk babasıdır.

1998 yılından bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak mesleki hayatına devam etmektedir.

Seyit Ahmet DELİALİOĞLU

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir/ Marka ve Patent Vekili


10.10.1964 Çankırı doğumludur. 1992 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İş İdaresi Bölümünden mezun olmuştur. 1983 yılından bu güne firmalara Yatırım ve İhracat Danışmanlığı ile şirketlere Genel Danışmanlık hizmeti vermektedir. 2002 yılında Türk Patent Enstitüsünün açmış olduğu sınav ile Marka ve Patent Vekili olarak TPE nezdinde vekillik yapma yetkisine sahip olmuştur. Yatırım ve İhracat Danışmanlığı, Fikri ve Sınai Haklar konularında çeşitli dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. Halen Ulusal Marka Patent ve Mali Müşavirlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin kurucu ortağı ve şirket müdürü olarak mesleki hayatına devam etmektedir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak görev almaktadır. Seyit Ahmet DELİALİOĞLU, evli ve iki çocuk babası olup, orta derecede İngilizce bilmektedir.

1983 yılından bu güne firmalara Yatırım ve İhracat Danışmanlığı ile şirketlere Genel Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ekibimiz


Can Turkaya, Denetçi
Hande Akbay, Denetçi
Beyhan Dalak, Denetçi
Derya Gülcü, Yönetici Asistanı